مختصری درباره شرکت

مجموعه صنعتی آویسا پارسه دارای بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه تولید انواع رزین های صنعتی قابل استفاده در صنایع مختلف از جمله صنعت کامپوزیت، رنگ و مرکب، سنگهای ساختمانی و کالاهای تزئینی فعالیت دارد. در گذشته تحت نام شرکتهای شیمی رزین و پویا رزین بوده و در اواخر سال ۹۵ با تغییر مالکیت تحت نام شرکت آویسا پارسه به فعالیت خود ادامه داد.
ظرفیت تولیدی این مجموعه به عنوان یکی از منابع معتبر پایین دستی پتروشیمی کشور معادل ۱۷۰۰۰ تن در سال بوده که با شرکت آویسا پارسه به عنوان یک تولید کننده حرفه ای، با استفاده از خطوط تولید متعدد که بر اساس استانداردهای بین المللی بنا نهاده شده، محصولات با کیفیت بالا را برای بسیاری از بخشهای بازار و کاربردهای گوناگون ارائه می دهد.
با به کارگیری نیروهای مجرب قدیمی شرکت شیمی رزین و فارغ التحصیلان از دانشگاه های برتر کشور در سطوح مختلف و با سرمایه گذاری مستمر در بخش تحقیق و توسعه به خلق کیفیت و نوآوری متعهد می شویم تا اطمینان یابیم محصولات ما نیازهای مشتریان را برآورده می نماید. این شرکت در راستای خلق ارزش بیشتر برای مشتریان موفق به اخذ گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ و ایزو ۱۴۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ و ایزو ۴۵۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۸ شده است.