مجموعه صنعتی آویسا پارسه دارای بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه تولید انواع رزین های صنعتی قابل استفاده در صنایع مختلف از جمله صنعت کامپوزیت، رنگ و مرکب، سنگهای ساختمانی و کالاهای تزئینی فعالیت دارد. ظرفیت تولیدی این مجموعه به عنوان یکی از منابع معتبر پایین دستی پتروشیمی کشور معادل۱۷۰۰۰ تن در سال بوده که با شرکت آویسا پارسه به عنوان یک تولید کننده حرفه ای، با استفاده از خطوط تولید متعدد که بر اساس استانداردهای بین المللی بنا نهاده شده، محصولات با کیفیت بالا را برای بسیاری از بخشهای بازار و کاربردهای گوناگون ارائه می دهد. این شرکت در راستای خلق ارزش بیشتر برای مشتریان موفق به اخذ گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ و ایزو ۱۴۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ و ایزو۴۵۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۸ شده است.

آخرین اخبار

موفقیت در اخذ ۳ گواهینامه

شرکت رزین سازی آویسا پارسه موفق به دریافت ۳ گواهینامه بین المللی استاندارد در حوزه سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه ایزو گردیده است.

ادامه مطلب

شرکت های گروه

فراسان

این شرکت با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز و نیز بهره مندی از استعدادهای درخشان جوانان این کشور ، توانسته است بعنوان بزرگترین تولید کننده محصولات کامپوزیتی در ایران شناخته شود اکنون "نام فراسان "در صنعت لوله های GRP به نیکی می درخشد و این درخشندگی حاصل نیروی انسانی ماهر و مجرب بوده است. این شرکت در راستای افزایش بهره وری ، ایجاد و اجرای استانداردهای شناخته شده جهانی ،گواهینامه ها و جوایز معتبر ملی و بین المللی را در این خصوص اخذ نموده است.

مشاهده وب سایت

فرابرد

شرکت فرابرد از سال ۱۳۶۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت فن های محوری سیستم های خنک کننده آغاز نموده است . این شرکت در مدت فعالیت صنعتی خود توفیق خدمت رسانی به صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، صنایع فولاد سازی ، نیروگاهها و سایر صنایع مختلف را داشته است . شرکت فرابرد پس از کسب سالها تجربه در زمینه تولید فن های محوری سیستم های خنک کننده ، به اجرای پروژه هایی در رابطه با تصفیه خانه های آب و ایستگاه پمپاژ و همچنین طراحی و ساخت کامل خطوط تولید لوله های GRP اقدام نموده است . این شرکت توانسته است تحولی عظیم در بخش های برج خنک کننده و اجرای پروژه ها بصورت EPCC و همچنین احداث واحد های تصفیه آب ، تزریق ازن دستگاههای پمپاژ و ... بوجود آورد.

مشاهده وب سایت

فراپاکس

فراپاکس شیراز با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و بر پایه گروه های دانش بنیان تحقیق و توسعه خود، توانمندی پیاده سازی راه حل های یکپارچه صنایع در زمینه نگهداری، انتقال و کنترل سیالات مختلف اعم از آب آشامیدنی، پساب ها، مواد شیمیایی و نفتی و سیستم های آب‌رسانی را دارا بوده و از جمله بزرگ‌ترین تولید کنندگان مخازن، اتصالات و تجهیزات پیشرفته کامپوزیتی می‌باشد. این شرکت با توانمندی های ویژه در زمینه یکپارچه سازی تولیدات خود با پروسس های مختلف و همچنین پیاده سازی سیستم های کنترل مربوطه، امکانات منحصر به فردی را جهت مشتریان خود ایجاد نموده است.

مشاهده وب سایت

فراراب

شرکت فراپیشتاز هونام با هدف تولید واشرهای لاستیکی لوله های کامپوزیتی GRP تاسیس گردید. در اختیار داشتن واحدهای طراحی، ساخت قالب، تولید کامپاند و کنترل کیفیت و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه داخلی و خارجی این شرکت را نسبت به تولید گستره وسیعی از مصنوعات لاستیکی پیشرو ساخته است. بطوریکه در این مدت توانسته علاوه بر بی نیاز ساختن شرکت های داخلی از واردات، به کشورهای همسایه نیز صادرات داشته باشد.

مشاهده وب سایت

آویسا پارسه زابل

کارخانه لوله سازی آویسا پارسه به مساحت ۷۳۰۰۰ مترمربع و ظرفیت تولید سالانه ۱۷۰۰۰ تن لوله فایبرگلاس از سایز ۳۰۰ میلی متر تا ۲۴۰۰ میلی متر در شهر زابل واقع شده است، که با اشتغال ۳۰۰ نفر به طور مستقیم توانسته است با تولید محصولات و نیز صادرات به کشورهای منطقه، در محرومیت زدایی استان تلاشی را داشته باشد. تولیدات این کارخانه را می توان در طرح های آبرسانی،آبیاری و زهکشی و جمع آوری فاضلاب بکار گرفت.

مشاهده وب سایت

کامپوزیت سازه ماندگار

شرکت کامپوزیت سازه ماندگار فعالیت خود را با مأموریت طراحی و تولید قطعات کامپوزیتی به روش های Pultrusion و BMC در سال ۱۳۸۹ آغاز نمود. کارخانه کامپوزیت سازه ماندگار با سرمایه اولیه ۳۰۰ میلیارد ریال در کیلومتر ۵۵ محور شیراز- سپیدان و در زمینی به مساحت ۱۶۰۰۰۰ متر مربع واقع گردیده است.

مشاهده وب سایت